Nadszedł czas na…

…własną kolekcję i wystawę.

Już 3 listopada na ścianach kawiarni Coffeiny przy ulicy Grodowej 18 w Gliwicach pojawią się moje rysunki żurnalowe, a 3 dni później, 6 listopada o 19:00, w ramach 5 edycji Kaczyńca Kulturalnie, ulicami przejdą modelki prezentując pierwszą, autorską kolekcję.

Przygotowania trwały 5 miesięcy, przy czym z dnia na dzień plany i wizje zmieniały się coraz bardziej, nadając mi coraz większe tempo. Przez to, byłam zmuszona dzielić każdą wolną chwilę, których od września było coraz mniej, pomiędzy wystawę, kolekcję i bloga, przez co ten ostatni ucierpiał najbardziej.

Zużytych zostało ponad 20 metrów materiałów, co dało 6 wyjątkowych looków, które tuż po premierze pojawią się na blogu w zakładce lookbook. Zajawkę możecie zobaczyć już dziś, ponieważ jeden z nich wziął udział w trwającym jeszcze konkursie dla młodych projektantów zorganizowanym przez Fashion Week Poland.

Konkurs to nic innego jak codzienny wyścig o głosy, a przede wszystkim o Twój. Jak możesz go oddać? Wystarczy, że wejdziesz na stronę mojego projektu <klik> i wykonasz kilka kroków.
1. W górnym prawym rogu klikasz „zaloguj się”.
2. 2. Masz dwie opcje, albo wybierzesz logowanie się poprzez Facebooka, albo przez maila, którąkolwiek opcję wybierzesz pamiętaj, aby zaznaczyć że zgadzasz się na regulamin i przetwarzanie danych osobowych.
3. Jeśli wybrałeś logowanie przez maila, po chwili dostaniesz na niego link aktywacyjny.
4. Zaloguj się jeszcze raz i przyznaj mi 5 gwiazdek.
Proste? No dobra, trochę pracochłonne, ale nie zrażaj się i wchodź na tą stronę do 20 X włącznie. Z góry dzięki.

wystawa rysunków mai puente

A wracając do wystawy, to oczywiście będą na Was czekały zdjęcia wraz z relacją. Także, trzymajcie kciuki za pogodę i, mam nadzieję, do zobaczenia w Coffeinie 6 listopada!

2 thoughts on “Nadszedł czas na…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.