ZOBACZ NAJNOWSZE WPISY Z KATEGORII: WŁOSY

ZOBACZ NAJNOWSZE WPISY Z KATEGORII: KOSMETYKI

ZOBACZ NAJNOWSZE WPISY Z KATEGORII: MODA

ZOBACZ NAJNOWSZE WPISY Z KATEGORII: PODRÓŻE

ZOBACZ NAJNOWSZE WPISY Z KATEGORII: SERIE
nauczę Cię jak zadbać o swoje włosy
Bez kategorii

Flashback z Fashion Inside 5

Flashback z Fashion Inside 5 25 marca, 2019Leave a comment

Od tamtej soboty trochę już minęło. Filmik udostępniłam wcześniej, a z postem chwilę się wstrzymałam. Powód? Szukałam innych słów niż „kosmos”! 

*Jeśli nie wiesz o co chodzi z „kosmosem”, pod koniec tekstu znajdziesz wyjaśnienie.*

W śląskim kalendarzu Fashion Inside ma już zagrzane miejsce, nie tylko ze względu na regularność imprezy (była to już piąta edycja!), ale przede wszystkim dlatego, że tak wiele osób chce w niej uczestniczyć – co z kolei widać po tym jak szybko rozchodzą się bilety. Cieszę się, że rok w rok jestem tam i patrzę jak się zmieniają poszczególne elementy kompozycji.

Oprócz ciągłego progresu związanego ze scenografią, choreografią i balansem pomiędzy częścią artystyczną a modową, wydarzenie ma kilka stałych elementów – niesamowity team, który pracuje nad nim i pasję, która inspiruje, i zachwyca.

Ci, którzy czytają mnie od dłuższego czasu, dobrze wiedzą, jak ważna jest dla mnie pasja. Jeśli za jakimkolwiek projektem widzę ją – od razu zaczynam bardziej kibicować i utożsamiać się z nim. Poprzez Fashion Inside widać ją szczególnie. Nie tylko mam na myśli projektantów, którzy pokazują swoje ubrania i wizję. Zdecydowanie imponują mi ludzie, którzy stoją za całokształtem wydarzenia, bo potrafię sobie wyobrazić czym jest zorganizowanie takiej imprezy, aby wypaść jak najlepiej i dać projektantom możliwość pokazania się.

Sześć pokazów

Projektanci jak zwykle zostali dobrani idealnie. Mamy tutaj zarówno eleganckie i super kolorowe propozycje Furelle, i marki Supeł, jak i codzienną wygodę Hultaja Polskiego. Na wybiegu pojawił się również element sztuki, a mianowicie kolekcja Magdaleny Wilk-Dryło inspirowana malarstwem i rzeźbiarstwem Lucio Fontany. Czymś innym niż dotychczas była męska kolekcja garniturów Pawła Węgrzyna. Oczywiście nie mogło również zabraknąć pokazu, który byłby nieoczywisty, w pewnym sensie nawet awangardowy – mowa tutaj o marce Synthetic.

Sobotnie Fashion_Inside przeszło do historii, więc czas na flashback. Jeszcze raz dziękuję Hatalskadesign i Marta Szczepaniak za cudowny wieczór 🌟🌟🌟FurelleHultaj PolskiSUPEŁWęgrzyn fashionMagdalena Wilk- Dryło DesignerSynthetic

Publiée par Modeste by Maja Puente sur Lundi 11 mars 2019


Do moich ulubieńców z Fashion Inside należą kolekcje Furelle i Supła (oraz oczywiście pięknej biżuterii Boskiej, które dopełniały zwiewne stylizacje!) oraz kaptury i spódniczki Hultaja. Marki Furelle i Supeł udowodniły, że intensywnie kolorowe i wzorzyste ubrania mogą być ładne, kobiece i eleganckie. Mam nadzieję, że sprowokuje to uczestniczki wydarzenia do małej zmiany w swoich szafach. Z kolei duże kaptury Hultaja od razu skojarzyły mi się jako idealne rozwiązanie dla moich loków, dla których zwykłe kaptury są po prostu za małe i przygniatają je. O tiulowo-dresowych spódniczkach nawet nie wspomnę – jest to bardzo fajne połączenie luzu, kobiecości i stylu casual.

O co chodzi z „kosmosem”?

Z okazji jubileuszowej edycji zostałam poproszona o nagranie krótkiego filmiku z odpowiedzią na pytanie czym jest dla mnie Fashion Inside. Przygotowując się do niego, przejrzałam swoje poprzednie relacje z tego wydarzenia i zauważyłam, że wszędzie piszę, że „to już jest kosmos!” – o tym też wspomniałam w mojej wypowiedzi, co bardzo spodobało się oglądającym. Podczas podsumowującej wypowiedzi jednego z organizatorów zostałam zapytana o to, czy w tym roku znowu Fashion Inside to kosmos. Odpowiadam: zdecydowanie tak!

Foto: Dekorialove

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

ZAJRZYJ NA MOJEGO INSTAGRAMA
•••
Copyright by Maja Puente
Design with love by BS ♥