ZOBACZ NAJNOWSZE WPISY Z KATEGORII: KREATYWNOŚĆ

ZOBACZ NAJNOWSZE WPISY Z KATEGORII: TWÓRCZOŚĆ

ZOBACZ NAJNOWSZE WPISY Z KATEGORII: LIFESTORY

ZOBACZ NAJNOWSZE WPISY Z KATEGORII: SERIE

ZOBACZ NAJNOWSZE WPISY Z KATEGORII: SERIE
act like a lady, think like a boss
Moda od kuchni

Christian Louboutin dla Kuby

Christian Louboutin dla Kuby 27 lipca, 2016Leave a comment

Kuba zaczyna coraz częściej kojarzyć się z modą. Najpierw pokaz mody Chanel, o którym pisałam tutaj. A teraz Christian Louboutin zaprojektował ubrania i buty dla kubańskiej reprezentacji lecącej na olimpiadę.

Dzięki współpracy z francuskim sportowcem Henrim Tai, powstały czerwone marynarki dla mężczyzn i beżowe dla kobiet. Każda z nich ma wyszytą flagę na kieszeni i pięcioramienną gwiazdę na plecach. Podobne motywy pojawiają się na butach z wysoką cholewką, sandałach i slippersach.

 

Co tu dużo mówić, czasy dla Kuby się zmieniają. Jeszcze chwila, a w branży pojawią się kubańskie nazwiska, na ulicach zaczną powstawać luksusowe butiki, a kraj zagości na modowej mapie. Póki co, mam wrażenie, że ruchy Chanel i Louboutin to przemyślane “atrakcje” i strategie marketingowe pokazujące otwartość marek, a nie chęć wciągnięcia kolejnego kraju do luksusowej piramidy. No ale od czegoś trzeba zacząć. Mam nadzieję i (podwójnie) trzymam kciuki, żeby na przyszłe Igrzyska, Kubańczycy mogli promować swoje własne marki.

 

 

 

0 0 vote
Article Rating

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
ZAJRZYJ NA MOJEGO INSTAGRAMA
•••
Polityka Prywatności
Copyright by Maja Puente
Design with love by BS ♥