ZOBACZ NAJNOWSZE WPISY Z KATEGORII: WŁOSY

ZOBACZ NAJNOWSZE WPISY Z KATEGORII: KOSMETYKI

ZOBACZ NAJNOWSZE WPISY Z KATEGORII: MODA

ZOBACZ NAJNOWSZE WPISY Z KATEGORII: PODRÓŻE

ZOBACZ NAJNOWSZE WPISY Z KATEGORII: SERIE
nauczę Cię jak zadbać o swoje włosy
Majowe Serie

#5 Majowe: Twój Vincent, kanał na YouTube i świąteczny market od D&G

#5 Majowe: Twój Vincent, kanał na YouTube i świąteczny market od D&G 13 października, 2017Leave a comment

Już tydzień zbieram szczękę z podłogi po zobaczeniu premiery filmu Twój Vincent. 

Zacznijmy od tego, że pierwszy raz widziałam takie zachowanie – publiczność pchała się do drzwi jak po Crocsy w Lidlu. Taranowali wszystkich, łącznie z obsługą. A przecież każdy na bilecie miał numer rząd i miejsca. 

Film był poprzedzony krótką rozmową z malarką, która tworzyła to cudo. Opowiadała jak wyglądało przygotowywanie materiałów i ile pracy kosztowało to każdego z twórców. Podobno w ciągu 9 miesięcy pracy na planie namalowała (raptem?) minutę filmu (!). A do namalowania wszystkich klatek zostało zużyte 1 300 litrów farby, czyli około 6 300 tubek. 

Na końcu się rozpłakałam. Wzruszyłam się, bo kocham malarstwo Vincenta, każda sekunda filmu była piękna, a to wszystko wymyśliła Polka. Historia opowiedziana tam, pomimo, że dość błaha, zakończyła się w odpowiednim momencie, z jednej strony chciałoby się wiedzieć co się działo dalej, a z drugiej strony temat został wyczerpany. Coś we mnie pękło. Jestem dumna, że właśnie taki film powstał z pomysłu Polki i wierzę, że odniesie jeszcze  większy sukces, niż do tej pory.

Co u mnie? 

Od jakiegoś czasu planuje powrót na YouTube. Tym razem stworzyłam sztywny plan, spis tematów dat i innych takich. Nagralam już materiały na pierwsze odcinki. Teraz zostaje mi tylko ogarnięcie montażu w nowym programie.

Co w modzie? 

Dolce & Gabbana szykują coś niezwykłego na Boże Narodzenie w Londynie. Będą dekorować wnętrze słynnego domu handlowego Harrod’s. Więcej o tym przeczytasz tutaj.

Co do czytania? 

Najnowsza powieść Dana Browna, zaciekawiła mnie akcja w Hiszpanii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

ZAJRZYJ NA MOJEGO INSTAGRAMA
•••
Copyright by Maja Puente
Design with love by BS ♥