Perfekcyjny pomysł na wspólny świąteczny prezent dla par

Szukasz fajnego wspólnego prezentu dla Ciebie i Twojej drugiej połówki. Odpowiedź jest jedna: scrapbook. To perfekcyjny prezent dla par.

Co to jest scrapbook?

To bardziej kreatywna wersja tradycyjnego albumu. Cały sekret polega na tym, że zamiast „gotowca” na zdjęcia, kupujemy zwykły szkicownik, najlepiej z grubszymi kartkami. I teraz wszystko zależy od naszej kreatywności. Jedni wyklejają i ozdabiają każdy zakamarek zeszytu, inni ograniczają to do minimum i własnego widzimisię.

 

Jak się zabrać za scrapbooka?

Po pierwsze, kup zeszyt i klej. Znajdźcie mazaczki, cienkopisy, kredki, markery i inne tego typu rzeczy.

Po drugie, któregoś dnia poszperajcie w poszukiwaniu waszych pierwszych zdjęć, rozmów i spotkań. Razem stwórzcie w scrapbooku początek swojego love story.

Po trzecie, od teraz świadomiej kolekcjonujcie wspomnienia, śmieszne momenty, wyjątkowe chwile i pamiątki (bilety, paragony…).

Po czwarte, określcie scenariusz Waszego scrapbooka. My wybraliśmy uzupełnianie miesiąc po miesiącu. W ciągu tego czasu, uda się pozbierać ciekawe i wyjątkowe momenty.

Po piąte, podzielcie się pracą. U nas wygląda to tak, że co trzy miesiące wymieniamy się, a zawartość zeszytu jest tajemnicą.

To jeden z lepszych sposobów na uwiecznienie wspólnych (ale i nie tylko!) chwil, podróży czy ważnych wydarzeń. Pamiętaj, że zdjęcia na telefonie czy w chmurze mogą zniknąć w każdej chwili. No i nie dają tyle radości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.