Najintensywniejszy miesiąc, tydzień, dzień

Kiedy dwa gorące okresy – koniec roku szkolnego i data sesji/pokazu – nachodzą na siebie, powstaje najbardziej wybuchowa mieszanka. Kilka godzin snu, niezliczone litry kawy, uczenie się po nocach byle zdać i tony tapety, żeby następnego dnia różnić się choć trochę od przeciętnego zombie.

Ale wreszcie mogę spokojnie powiedzieć, że dzisiaj zakończyła się sesja do lookbooka. Powstało około tysiąca zdjęć, z czego papierowa wersja lookbooka będzie miała (raptem) kilkanaście stron. W samym tworzeniu zdjęć oprócz mnie brało udział 5 osób – Michał Buksa (fotograf), Agnieszka Kurkiewicz (make-up) i modelki-przyjaciółki – Natalia Michalska, Ola Nasiek i Daria Grzywacz.

Wiem, że jeszcze będzie czas, ale już dzisiaj mówię: dziękuję.

To był sam finał, zamknięcie miesięcy przygotowań, szycia i spotkań ze sponsorami. Tak, tym razem najnowszą kolekcję Modeste by Maja Puente jesień 2016 sponsorują gliwickie firmy, które uwierzyły we mnie i moją pasję.

Wiem, że jeszcze będzie czas, ale już dzisiaj mówię: dziękuję.

…Ale o tym kiedy indziej, póki co zostawiam Was z backstage’owymi zdjęciami, a lada dzień na Facebooku pojawi się oficjalne wydarzenie. Także #staytuned!

modeste maj 2016 fot_MBuksa FB-2155 modeste maj 2016 fot_MBuksa FB-2166 modeste maj 2016 fot_MBuksa FB-2673

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.