Jakie mam plany na przyszłość? Rozwój marki, studia i kod rabatowy specjalnie dla Ciebie. 

Trzy tygodnie temu obchodziłam swoje osiemnaste urodziny. Jednoznacznie wiąże się to z wzięciem życia w swoje ręce i zaczęcia więcej robić niż mówić. Jakie mam plany na przyszłość? Jakie są moje cele na najbliższe lata? Jakie studia wybiorę i co będę zdawać na maturze?


Rozwój marki MDST

To mój główny cel i najlepiej zorganizowany do realizacji. Jesienią będzie dostępny mój butik online, a zaraz po powrocie z urlopu zabieram się za papierkową robotę. Mam też pomysł na fajny projekt związany z premierą sklepu i moim sezonem studniówkowym.

Ale nic więcej nie powiem!

Rozwój MDST wiąże się też z pojawieniem się na blogu dodatkowych wpisów o tworzeniu marki modowej, swojego biznesu czy organizacji pracy lub pokazów mody.

Jednym zdaniem:

Jesienią będzie się działo!


Marka to nie wszystko

Owszem. Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że swoją przyszłość wiążę z projektowaniem i pracowniem we własnej firmie. Słusznie. Ale to nie zwalnia mnie z chęci uczenia się żeby robić to jak najlepiej. W przyszłym roku najprawdopodobniej złożę swoje papiery na krakowskiego UJ-a na dwa kierunki: ekonomię i zarządzanie. Dodatkowo chciałabym pójść na SAPU, żeby studiować projektowanie mody.

Zestaw całkiem mocny, prawda?

Do zrealizowania tego potrzebna mi przyzwoicie napisana matura na poziomie podstawowym z matematyki, rozszerzenie z angielskiego i hiszpańskiego.

Dzięki @printu za fajne umilenie tego wszystkiego i prezent w postaci osiemnastkowej foto książki. Największą zaletą takich prezentów jest to, że będę je trzymać kolejne 18 lat, i kolejne, i kolejne… I zawsze mogę wrócić to pięknych wspomnień z najbliższymi.

Jeśli szukasz fajnego prezentu, który będzie z obdarowaną osobą do końca życia, jesteś w dobrym miejscu – fotoksiążka jako prezent dla niegoprezent dla niejprezent na osiemnastkę i z innych ważnych momentów w życiu.

Mam dla Ciebie coś jeszcze. Do końca października, kupisz w @Printu fotoksiążkę z 44% rabatem. Wystarczy wpisać kod: modeste. 


Wpis sponsorowany. Powstał przy współpracy z firmą Printu. 

One thought on “Jakie mam plany na przyszłość? Rozwój marki, studia i kod rabatowy specjalnie dla Ciebie. 

  1. Jak miło czytać, że tak młoda osoba ma już tyle planów na przyszłość! Trzymam za nie kciuki i życzę powodzenia 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.