ZOBACZ NAJNOWSZE WPISY Z KATEGORII: KREATYWNOŚĆ

ZOBACZ NAJNOWSZE WPISY Z KATEGORII: TWÓRCZOŚĆ

ZOBACZ NAJNOWSZE WPISY Z KATEGORII: LIFESTORY

ZOBACZ NAJNOWSZE WPISY Z KATEGORII: SERIE

ZOBACZ NAJNOWSZE WPISY Z KATEGORII: SERIE
act like a lady, think like a boss
LifeStory

Gdzie znaleźć fajne kursy online?

Gdzie znaleźć fajne kursy online? 20 lutego, 201812 komentarzy

gdzie znaleźć kursy online

Kursy online robią się coraz popularniejsze. Sama skorzystałam z kilku, a zastanawiałam się czy nie wziąć udziału w setkach innych. Gdzie znaleźć fajne kursy online? Już mówię.

Udemy

Platforma, o której dowiedziałam się raptem kilka miesięcy temu, a już zdążyłam ją polubić. Czego tu się nauczysz? Wszystkiego! Naprawdę, w swojej bazie mają kursy z KAŻDEJ dziedziny – od programowania przez rysowanie po kurs jak być dobrą mamą. Każdy kurs nagrywają użytkownicy Udemy, więc jest bardzo dużo kursów o tym samym. Jak wybrać najlepszy? Po ilości zapisanych użytkowników i ocenie.

Dostęp do kursu: płatny

gdzie znaleźć kursy online

Akademia Google

Kilka miesięcy temu Google ruszyło z własnymi kursami. Póki co jest jeden, o marketingu online, ale zapowiadają kolejne. Podoba mi się ich forma – krótkie wideo (case study, rozmowa z ekspertami), zadanie i na końcu test.

Dostęp do kursu: bezpłatny

Kursy blogerów

Pani Swojego Czasu, Liczy się wynik, Jest Rudo, Jestem Interaktywna i wiele wiele innych… Każdy oferuje kurs ze swojej bajki, warto poszukać, albo popytać na grupach blogerskich. Często to czego szukać wysyłają za darmo, jako prezent, gdy zapiszesz się na newsletter.

Dostęp do kursu: płatny lub bezpłatny

12
Dodaj komentarz

9 Comment threads
3 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
10 Comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o

Jeśli nie masz problemu z tym, że kurs jest po angielsku to polecam też http://www.edx.org oraz http://www.coursera.org. Niektóre z kursów powtarzają się z tym co jest organizowane na Harvardzie, MIT, itd. Sam robiłem tam kilka kursów z przedmiotów ścisłych, ale humanistyczne też są oferowane.

ooo nie znałam tych stron, dzięki!

Dziękuję za zebranie ciekawych platform w jednym miejscu, to bardzo ułatwia przeszukiwanie sieci w celu znalezienia interesujących kursów 🙂 Korzystałam z kilku Jestem Interaktywna i bardzo sobie je chwalę 🙂

też korzystałam z kursów Interaktywnej, h5!

Uwielbiam się uczyć i z chęcią korzystam z kursów on-line. Do Twojej listy dorzucam jeszcze http://www.akademiaparp.gov.pl/szkolenia-biznesowe.html, oraz https://www.edx.org/

Nigdy nie słyszałam o Udemy! Ile tam cudowności! Dziękuję bardzo za ten wpis!

O Udemy trochę słyszałam, ale nie wiem czemu głównie same negatywne opinie. Jednak aż tak się nie zagłębiałam, skąd te negatywy się brały.

Korzystam z kursów na Udemy – są tam lepsze i gorsze, ale ogólnie polecam 🙂 ten kurs z Akademii Google mam zamiar zrobić, ale na razie brak mi czasu 🙂

Ja na Udemy mam jeden kurs o Chatbotach i jest warty polecenia, z kolei kurs na Akademii Google jest przyjemny, ale sporo tam banałów.

Fajny artykuł, może nawet z którejś z opcji skorzystam 🙂

Anna

Jeszcze tutaj: http://go.scno.pl/qwqiOSZd możecie znaleźć sporo fajnych i przystępnych cenowo kursów 🙂

Z darmowych są jeszcze Duolingo (języki obce) oraz Memrise (mnóstwo różnych dziedzin, ale chyba najfajniej uczy się tam słówek).

gdzie-znale-fajne-kursy-online-maja-puente
ZAJRZYJ NA MOJEGO INSTAGRAMA
•••
Polityka Prywatności
Copyright by Maja Puente
Design with love by BS ♥