#7 Majowe: dlaczego w sklepie pachnie, darmowe książki do pobrania i garniturowe ciekawostki

Fajnie rzeczy znalazłam dla modowych świrków. Modowe książki do pobrania, filmiki z YouTuba, które trzeba zobaczyć i artykuł o zapachowym marketingu. Do dzieła!

The Metropolitan Museum of Art udostępnia swoje zbiory. Ja pobrałam album Diora, Bare Witness i biblię Haute Couture. Tutaj znajdziesz publikacje o modzie, a tutaj o sztuce.

Dlaczego w niektórych sklepach pachnie? Na to pytanie odpowiadają dziewczyny z Fashion Biznes. Przeczytaj ten artykuł, żeby dodatkowo dowiedzieć się o strategiach marketingowych sklepów, w których ładnie pachnie (podobno wtedy kupujemy więcej) i o tym jaki związek ma zapach z rodzajem sklepu.

Ciekawe fakty o garniturach. Między innymi o krawatach, kolorach i sposobie jak się wysmuklić. Podeślij swojemu facetowi! Artykuł z bloga 4Gentelman.

Wśród nazwisk reżyserów znalazł się nawet Roman Polański. Fabuły oparte na kolekcjach, historiach i poradach projektantów. ID zebrał je tutaj wszystkie. No prawie, ja bym dodała jeszcze historię od Diesla.

Kate Spade stworzyła ślubne trampki, dla tych, których wizja nieziemskich szpilek przyprawia o dreszcze.

A z kolei Vetements krytykuje branżę mody i na swojej witrynie w Harrodsie pokazuje sterty ubrań, które rok w rok marnują się (w związku z nadprodukcją). Swoje niepotrzebne ubrania oddało, aż 4 tys. pracowników Harrodsa! Ty też możesz oddać i dostać eko-prezent. Więcej o tym pisze Elle.

3 thoughts on “#7 Majowe: dlaczego w sklepie pachnie, darmowe książki do pobrania i garniturowe ciekawostki

  1. Zuzanna Dudko

    mój mąż nie cierpi krawatów. Ślubne trampki? Brzmi ciekawie!

  2. Paryska Nabierka

    Slubne trampki fajne brzmia, ale szkoda, ze juz tak fajnie nie wygladaja.

  3. Bardzo lubię tego typu wpisy, a trampki to chyba dla mnie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.