ZOBACZ NAJNOWSZE WPISY Z KATEGORII: LIFESTYLE

ZOBACZ NAJNOWSZE WPISY Z KATEGORII: BIZNES

ZOBACZ NAJNOWSZE WPISY Z KATEGORII: MODA

ZOBACZ NAJNOWSZE WPISY Z KATEGORII: PODRÓŻE

ZOBACZ NAJNOWSZE WPISY Z KATEGORII: SERIE
act like a lady, think like a boss
Moda od kuchni

FashionMania 2017 relacja

FashionMania 2017 relacja Maj 15, 2017Leave a comment

fashion_mania

Wydarzenia modowe na Śląsku? Jak najbardziej! Po sobotniej FashionManii jeszcze nie opadły emocje.  Organizatorzy odsypiają, a ja po raz kolejny przeglądam zdjęcia. To jest też moment kiedy przypominam sobie wcześniejsze edycje. I nie mogę się nadziwić, że organizatorki zrobiły tak olbrzymi krok milowy.

 

WYDARZENIA MODOWE NA ŚLĄSKU – FASHION MANIA GLIWICE 2017

W sumie relacja mogłaby się składać tylko z jednego zdania:

 

SHOWROOM & POKAZY BYŁY NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE.

 

Zacznijmy od showroomu. Dużo sklepów, ciekawe ubrania i przede wszystkim lokalne źródła. Nie ma tu miejsca, na duże sieciówki. Tutaj znajdziemy śląskich projektantów i butiki. Najbardziej zachwyciły mnie oryginalne torebki Marty Feliks, trochę przypominające origami.

 

Gala była jak zwykle zachwycająca. Wszystko zaczęło się od pokazów Darii Grabowskiej i Kingi Chłopek, które miałam przyjemność oglądać wcześniej na Cracow Fashion Week. Daria zabrała nas w świat cyrku i bajki, z kolei Kinga przedstawiła autorską wersję japońskiej gejszy. Ania Piertowicz – kolejna projektantka nadała nowe znaczenie „pięknej brzydocie”. A gala finałowa kapeluszy i bielizny Lallu Chic wprowadziła wszystkich w radosny nastrój.

wydarzenia modowe na śląsku fashion mania 2017

 

Jak zwykle potwierdziła się teoria, że moda i występy artystyczne idealnie się dopełniają. Mogliśmy zobaczyć występy akrobatyczne uczestniczki „Mam Talent”, fluorystyczny taniec DyeMotion i koncert Gosi Andrzejewicz.

 

Więcej zdjęć zobaczycie u Kasi Kaczmarczyk | STUDIO ATOMÓWKA (album ze zdjęciami, fanpage)

ZAJRZYJ NA MOJEGO INSTAGRAMA
•••
Copyright by Maja Puente
Design with love by BS ♥