Pokaz dwóch kolekcji MDST | relacja – czerwiec 2017

Emocje powoli opadają, ledwo odzwyczajam się od swojego pracoholizmu. W końcu mój projekt blogowy – pokaz dwóch kolekcji MDST – zakończył się. Na szczęście, pomimo wielu negatywnych niespodzianek – sukcesem.

 

Maj i czerwiec były wyczerpujące. Jak zwykle ciągnęłam za dużo srok z ogon, próbowałam być człowiekiem renesansu i zająć się wszystkim z jak najlepszym efektem. Jaki morał z tego? Dałam radę, ale musiałam sobie ustawić priorytety. Jak nietrudno się domyślić – największym było zrobienie jak najlepszego wydarzenia.

 

PRZYGOTOWANIA I FUCK-UPY

 

Jakbym miała porównać przygotowania w tym roku i w zeszłym, powiedziałabym, że poprzednio poszło jak z płatka. Nic ani nikt się nie wysypał i wszystko poszło zgodnie z planem… W tym roku miałam trudności ze skomponowaniem teamu makijażowego, a ze względu na termin wakacyjny modelki też było trudniej znaleźć. Jakby tego było mało, dzień wcześniej (i w dniu pokazu!) dwie dziewczyny się rozpłynęły i zniknęły. Zostawiając mnie na lodzie z dwoma sukienkami. Na szczęście w jedną z nich ubrałam prowadzącą, a na drugą znalazłam zastępstwo.

 

Zobacz jak było rok temu:

 

pokaz mody Mai Puente | czerwiec 2016

 

Kocham taki „profesjonalizm”. I mówiąc szczerze, jestem w totalnym szoku, że tak postąpiły – ale może dlatego, że działam w przekonaniu, że jak coś zacznę to muszę to skończyć. 

 

Reszta ułożyła się pomyślnie. Na pokaz przyszło mnóstwo ludzi, z roku na rok coraz więcej. Na początku mieliśmy małe problemy techniczne, ale szybko wszystko ułożyło się tak jak powinno.

Bardzo dziękuję firmom, które przyłączyły się do mnie w tym roku i razem tworzyliśmy to wydarzenie. Oczywiście szczególne podziękowania należą się Coffeinie za pomoc w organizacji i Good Cake’owi za dostarczenie pysznych ciast.

 

pokaz dwóch kolekcji MDST

 

Zanim zostawię Cię sam na sam ze zdjęciami zobacz krótki rozkład publikacji związany z pokazem i zaprezentowanymi na nim kolekcjami:

Piątek, 30 czerwca – backstage’owy filmik na fanpage’u (polub – klik –  żeby nie przegapić)

Poniedziałek, 3 lipca – premiera MDST LOOKBOOK Party Shaker na blogu

Poniedziałek, 31 lipca – premiera MDST LOOKBOOK Love Me Tender na blogu

pokaz dwóch kolekcji MDST

Foto: Wojciech Bednarski, Michał Buksa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.