ZOBACZ NAJNOWSZE WPISY Z KATEGORII: WŁOSY

ZOBACZ NAJNOWSZE WPISY Z KATEGORII: KOSMETYKI

ZOBACZ NAJNOWSZE WPISY Z KATEGORII: MODA

ZOBACZ NAJNOWSZE WPISY Z KATEGORII: PODRÓŻE

ZOBACZ NAJNOWSZE WPISY Z KATEGORII: SERIE
nauczę Cię jak zadbać o swoje włosy
MDST Moda od kuchni Organizowanie pokazów mody

Pokaz dwóch kolekcji MDST | relacja – czerwiec 2017

Pokaz dwóch kolekcji MDST | relacja – czerwiec 2017 27 czerwca, 2017Leave a comment

Emocje powoli opadają, ledwo odzwyczajam się od swojego pracoholizmu. W końcu mój projekt blogowy – pokaz dwóch kolekcji MDST – zakończył się. Na szczęście, pomimo wielu negatywnych niespodzianek – sukcesem.

 

Maj i czerwiec były wyczerpujące. Jak zwykle ciągnęłam za dużo srok z ogon, próbowałam być człowiekiem renesansu i zająć się wszystkim z jak najlepszym efektem. Jaki morał z tego? Dałam radę, ale musiałam sobie ustawić priorytety. Jak nietrudno się domyślić – największym było zrobienie jak najlepszego wydarzenia.

 

PRZYGOTOWANIA I FUCK-UPY

 

Jakbym miała porównać przygotowania w tym roku i w zeszłym, powiedziałabym, że poprzednio poszło jak z płatka. Nic ani nikt się nie wysypał i wszystko poszło zgodnie z planem… W tym roku miałam trudności ze skomponowaniem teamu makijażowego, a ze względu na termin wakacyjny modelki też było trudniej znaleźć. Jakby tego było mało, dzień wcześniej (i w dniu pokazu!) dwie dziewczyny się rozpłynęły i zniknęły. Zostawiając mnie na lodzie z dwoma sukienkami. Na szczęście w jedną z nich ubrałam prowadzącą, a na drugą znalazłam zastępstwo.

 

Zobacz jak było rok temu:

 

pokaz mody Mai Puente | czerwiec 2016

 

Kocham taki „profesjonalizm”. I mówiąc szczerze, jestem w totalnym szoku, że tak postąpiły – ale może dlatego, że działam w przekonaniu, że jak coś zacznę to muszę to skończyć. 

 

Reszta ułożyła się pomyślnie. Na pokaz przyszło mnóstwo ludzi, z roku na rok coraz więcej. Na początku mieliśmy małe problemy techniczne, ale szybko wszystko ułożyło się tak jak powinno.

Bardzo dziękuję firmom, które przyłączyły się do mnie w tym roku i razem tworzyliśmy to wydarzenie. Oczywiście szczególne podziękowania należą się Coffeinie za pomoc w organizacji i Good Cake’owi za dostarczenie pysznych ciast.

 

pokaz dwóch kolekcji MDST

 

Zanim zostawię Cię sam na sam ze zdjęciami zobacz krótki rozkład publikacji związany z pokazem i zaprezentowanymi na nim kolekcjami:

Piątek, 30 czerwca – backstage’owy filmik na fanpage’u (polub – klik –  żeby nie przegapić)

Poniedziałek, 3 lipca – premiera MDST LOOKBOOK Party Shaker na blogu

Poniedziałek, 31 lipca – premiera MDST LOOKBOOK Love Me Tender na blogu

pokaz dwóch kolekcji MDST

Foto: Wojciech Bednarski, Michał Buksa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

ZAJRZYJ NA MOJEGO INSTAGRAMA
•••
Copyright by Maja Puente
Design with love by BS ♥