Pierwszy raz?

Cześć, cieszę się, że się spotykamy tutaj. Mam nadzieję, że szukasz inspiracji – bo właśnie to tutaj znajdziesz. Inspiracji do chłonięcia każdej chwili garściami, do tworzenia czegoś genialnego lub po prostu inspiracji do fajniejszej codzienności…

Zobacz zakładkę:

Lifestyle

Możliwe też, że trafiłeś tutaj, bo spodobały Ci się moje kolekcje. Znajdziesz tu kulisy ich powstawania i zestawienia rzeczy, które mnie inspirują do tworzenia. Zobacz zakładki:

Moda

Jeśli interesują Cię fajne rzeczy, które dzieją się w wielkim modowym świecie.

Lookbook

Jeśli interesuje Cię moda, którą sama tworzę.

Nieskromnie powiem, że przyzwyczaiłam się do tego, że ludzie postrzegają mnie jako pozytywną, pełną pomysłów dziewczynę. Realizującą swój (prawie każdy) pomysł. Jednym z nich było założenie bloga, a drugim pokaz mody.


Wbrew pozorom, obie rzeczy się dopełniają, bo właśnie na blogu opisuję swoją drogę, jaką pokonuje, realizując swój największy pomysł. Przede wszystkim, pokazuję, że wszystko jest możliwe, jeśli tylko się chce. Nie jestem trenerem, coachem, nie mam profesjonalnej wiedzy, ale w pewnym miejscu zaczęłam próbować. I zyskałam doświadczenie. Przetestowałam, nauczyłam się co działa, a co nie.
Więcej o mnie przeczytasz w tych dwóch miejscach:

O mnie

Cześć, poznajmy się

To co, wypadałoby od czegoś zacząć? To zestawienie tekstów najlepiej zobrazuje Ci czego się możesz spodziewać po blogu:

Moje CASE STUDY (Jak zostać projektantką będąc w liceum?), gdzie opisuję jak się zaczęła moja przygoda z projektowaniem, takie podsumowanie.

Jak się więcej uśmiechać? – zbiór złotych rad, które praktykuję, żeby codzienność przestała być szarobura. Prawda jest taka, że jestem uzależniona od uśmiechu. Nie umiem inaczej. Ten tekst pomoże Ci się w to bezboleśnie wejść. Zobaczysz, że wtedy wszystko staje się łatwiejsze i bardziej osiągalne. Uśmiech działa cuda, serio.

Jedna prosta rzecz, która sprawi, że życie stanie się lepsze – która powinna iść w parze z poprzednim wpisem, we dwójkę się idealnie nawzajem uzupełniają. Jak kawa i spienione mleko. Tworzą takie dobre cappuccino.

Kim jest bohater XXI wieku?  – ten tekst z kolei przyda Ci się, jeśli kiedykolwiek miałeś jakiekolwiek marzenie. Piszę o jednej cesze, która bardzo ułatwia podjęcie kroku w stronę swojego celu, marzenia.

Wywiady – w lecie pojawiły się dwa, oba są fajne i oba się od siebie różnią, zresztą tu możesz się przekonać: pierwszy i drugi.

Możesz też zobaczyć krótki filmik, który stał się moją wizytówką. Opowiadam tam między innymi o wspólnej wizji swoich kolekcji.