Jimmy Choo bridal 2016: najpiękniejsza kampania reklamowa, jaką kiedykolwiek widziałam

Kobieca, zmysłowa, utrzymana w pastelowych barwach – po prostu najlepsza. Po prostu Jimmy Choo bridal 2016.

Która z nas nigdy nie marzyła o ślubie jak z bajki? Piękna suknia, kwiaty, baśniowe otoczenie i on… a raczej one. Buty. Kiedyś miał być dyskretne, białe i pasować do sukni, dzisiaj mają być zaskoczeniem, dodatkiem, który pośród bieli i pasteli będzie tym zapamiętanym najdłużej.

 

jimmy choo bridal 2016

 

Ale nie od dziś wiadomo, że to co tradycyjne jest nierzadko lepszą opcją… Dlatego też, najpopularniejszy brytyjski projektant obuwia – Jimmy Choo – barwami powrócił do przeszłości, dodając nowoczesne, złote smaczki, fasonami nawiązał do współczesnych hot-modeli, ale i klasyków.

 

jimmy choo bridal 2016

 

Oprócz tego, proponuje swoim klientkom wygrawerowanie na podeszwie, na specjalnej blaszce napisu, bądź daty ślubu.

 

jimmy choo bridal 2016

 

Od butów lepsza jest tylko sama kampania marki. Minimalistyczna, delikatna i subtelna. Pokazująca ostatnie chwile panny młodej jako małej dziewczynki tuż przed oficjalnym wejściem w dorosłość i samodzielność. Autorzy starannie sprawili, że cała uwaga odbiorcy skupia się na detalach butów – kryształkach Swarovskiego, delikatnych paseczkach i zdobieniach.

 

jimmy choo bridal 2016

 

Tak jak wspomniałam już wcześniej, ślubna kampania Jimmiego Choo jest jedną z lepszych jakie widziałam w ostatnim czasie – minimalistyczna, intrygująca, z nutą kobiecości i magii.

 

jimmy choo bridal 2016

źródło zdjęć: row.jimmychoo.com

 

 

One thought on “Jimmy Choo bridal 2016: najpiękniejsza kampania reklamowa, jaką kiedykolwiek widziałam

  1. Ciekawa jestem, ile te buty kosztują, zaraz chyba poszukam informacji w internecie. Nie powiem, takie szpilki i to jeszcze z napisem na podeszwie to byłoby coś! 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.