Masz zniszczone włosy po zabiegach chemicznych?

Nie musisz rezygnować z ulubionego blondu, żeby przywrócić im dobrą kondycję!

Jeśli chcesz:

A dodatkowo masz dość:

Rozpocznij swoją metamorfozę!

Ebook „Jak dbać o blond włosy?” to kompleksowy poradnik, dzięki któremu dowiesz się, jakie elementy pielęgnacji są niezbędne, żebyś mogła zobaczyć wymarzone efekty. Z kolei plan pielęgnacji ułatwi Ci wykorzystać te rady w praktyce. Nie zabrakło też listy kosmetyków z podziałem na kategorie i potrzeby.

Korzystając ze wskazówek z ebooka i planu:

Prawie 100 stron z poradami dla blondynek

Nie ważne, czy dopiero zaczynasz świadomą pielęgnację, czy już jakiś czas dbasz o swoje włosy. W ebooku znajdziesz zarówno podstawy świadomej pielęgnacji, jak i dogłębną analizę każdego kroku pod kątem potrzeb rozjaśnianych i farbowanych włosów. Dużą część zajmują również rozdziały o tym, jak utrzymać kolor na dłużej i jakie magiczne składniki warto wprowadzić do swojej pielęgnacji. Znajdziesz tam też odpowiedzi na najpopularniejsze pytania, przegląd największych problemów i spis dobrych nawyków, które pomogą Ci zadbać o swoje włosy tak, jak należy!

Twój nowy plan pielęgnacji

W ebooku znajdziesz teorię, a gotowy plan pielęgnacji to praktyka. To Twoja ściąga na co dzień, która ułatwi Ci wybór myć i pomoże wprowadzić wszystkie niezbędne elementy pielęgnacji w życie.

Znajdziesz tam rozpiskę na aż 18 myć:

Proste zakupy z listą kosmetyków!

To nie koniec! W bonusie otrzymasz listę wyselekcjonowanych kosmetyków dla blondynek. To podział produktów między innymi ze względu na równowagę PEH, potrzeby włosów, czy intensywność barwników w nich zawartych. Nie umiesz czytać składów? Żaden problem, zrobiłam to za Ciebie! Nie zabrakło tam też prawdziwych perełek, które dostarczą Twoim włosom to, co najlepsze!

Dlaczego ja?

Kilka lat temu za mocno rozjaśniłam włosy. Były na granicy spalenia, a ja byłam o krok przed mocnym cięciem. Wtedy postanowiłam wziąć sprawy w swoje ręce i zacząć porządną, świadomą pielęgnację. Metodą prób i błędów, na własnej skórze przekonałam się, jakie to wyzwanie. Swoje doświadczenie i najlepsze metody zebrałam w tym ebooku. Żałuję, że nie miałam czegoś takiego pod ręką, kiedy zaczynałam!

Ebook „Jak dbać o blond włosy?”

jak dbać o blond włosy

12 rozdziałów o świadomej pielęgnacji blond włosów — od podstaw do bardziej zaawansowanych treści

Wskazówki dla posiadaczek kręconych, falowanych i prostych włosów

BONUS:

lista polecanych kosmetyków dla blondynek

CENA: 39,90 ZŁ

Ebook + Plan

Jeśli chcesz nie tylko dowiedzieć się, jak dbać o swoje blond włosy, ale i ułatwić sobie wdrożenie tych wszystkich elementów, zestaw to najlepszy wybór.

Połączenie teorii i praktyki, pozwoli Ci osiągnąć najlepsze efekty w najkrótszym czasie!

BONUS:

lista polecanych kosmetyków dla blondynek

CENA: 64,90 ZŁ

W ZESTAWIE TANIEJ!

Plan pielęgnacji dla blondynek

18 przepisów na mycia włosów krok po kroku + wskazówki, kiedy i jak zrobić dodatkową kurację regenerującą

2 plany pielęgnacji: przed i po fryzjerze oraz główny na co dzień

BONUS:

lista polecanych kosmetyków dla blondynek

CENA: 29,90 ZŁ