fashionmania

FashionMania 2018 – relacja

FashionMania to moje ulubione wydarzenie modowe w ciągu roku. Tak, jestem sentymentalna, bo pierwsza edycja FashionManii była pierwszym wydarzeniem modowym, na które poszłam, ale w tym wypadku, nie to uczucie gra główną rolę. FashionManię uwielbiam za energię i pasję, których połączenie unosi się w powietrzu od pierwszych minut, i uzależnia.

https://www.facebook.com/modestemajapuente/videos/236398743705270/

 

Z każdą edycją, FashionMania robi ogromy krok na przód. W tym roku, organizatorki, czyli Gosia Hatalska i Marta Szczepaniak, zaprosiły do Gliwic aż sześć marek, które pokazały najnowsze kolekcje. Wśród nich byli: Mariola Turbiarz, Ewa Stepaniuk, Tymoteusz Mierzwa, Piotr Popiołek, Miso i Mindless.

Ogromną różnicę w odbiorze wydarzenia (oczywiście na plus!) robił brak przerywników poświęconych części artystycznej. Pomimo, że dobrze zdaję sobie sprawę z tego, jak cenna jest każda minuta przed pokazem, zwłaszcza jeśli ubrania mają kilka części i kilkanaście różnych zamków, guzików, i zatrzasków – bardzo cieszę się z tej zmiany. Wydarzeniu smaku dodał koncert Mai Hyży i pokaz Azislight.

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.961844447333901&type=1&l=bfea0f0453

 

Nietrudno się domyślić, jaka kolekcja spodobała mi się najbardziej (podpowiedź znajdziesz na samej górze artykułu). Zresztą, podejrzewam, że nie tylko mi, bo ubrania Ewy Stepaniuk powstają po to, żeby spełniać najskrytsze marzenia większości kobiet. Zwłaszcza te marzenia, które siedzą w nas od czasów bajek i baśni, gdzie główną bohaterką była piękna księżniczka z jeszcze piękniejszą suknią. Kolekcja Ewy Stepaniuk jest magiczna i wyjątkowa. Jak powiedziała sama projektantka – stworzyła ją, ponieważ każda kobieta powinna czuć się jak księżniczka. Co ciekawe, kolekcja powstała nie tylko na FashionManię (gdzie miała swoją premierę), ale również na Paris Fashion Week! 

One thought on “FashionMania 2018 – relacja

  1. Paulina Butkiewicz

    Oddałabym wiele by być tylko na takim pokazie modowym 🙂 Przepiękne ubrania, wskazanie nowych trendów i kierunków…na prawdę zazdroszczę! Jakbym miała tylko możliwość to bardzo chętnie zestawiałabym takie piękne sukienki z dodatkami np. modnej odzieży z ZOiO czy innego rodzaju ekskluzywnych dodatków.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.