ZOBACZ NAJNOWSZE WPISY Z KATEGORII: LIFESTYLE

ZOBACZ NAJNOWSZE WPISY Z KATEGORII: BIZNES

ZOBACZ NAJNOWSZE WPISY Z KATEGORII: MODA

ZOBACZ NAJNOWSZE WPISY Z KATEGORII: PODRÓŻE

ZOBACZ NAJNOWSZE WPISY Z KATEGORII: SERIE
act like a lady, think like a boss
Lifestyle

Jakie mam plany na przyszłość? Rozwój marki, studia i kod rabatowy specjalnie dla Ciebie. 

Jakie mam plany na przyszłość? Rozwój marki, studia i kod rabatowy specjalnie dla Ciebie.  Sierpień 5, 20171 Comment

 

Trzy tygodnie temu obchodziłam swoje osiemnaste urodziny. Jednoznacznie wiąże się to z wzięciem życia w swoje ręce i zaczęcia więcej robić niż mówić. Jakie mam plany na przyszłość? Jakie są moje cele na najbliższe lata? Jakie studia wybiorę i co będę zdawać na maturze?


ROZWÓJ MARKI MDST 

To mój główny cel i najlepiej zorganizowany do realizacji. Jesienią będzie dostępny mój butik online, a zaraz po powrocie z urlopu zabieram się za papierkową robotę. Mam też pomysł na fajny projekt związany z premierą sklepu i moim sezonem studniówkowym.

Ale nic więcej nie powiem!

Rozwój MDST wiąże się też z pojawieniem się na blogu dodatkowych wpisów o tworzeniu marki modowej, swojego biznesu czy organizacji pracy lub pokazów mody.

Jednym zdaniem:


JESIENIĄ BĘDZIE SIĘ DZIAŁO!  

jakie mam plany na przyszłość


MARKA TO NIE WSZYSTKO. 

Owszem. Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że swoją przyszłość wiążę z projektowaniem i pracowniem we własnej firmie. Słusznie. Ale to nie zwalnia mnie z chęci uczenia się żeby robić to jak najlepiej. W przyszłym roku najprawdopodobniej złożę swoje papiery na krakowskiego UJ-a na dwa kierunki: ekonomię i zarządzanie. Dodatkowo chciałabym pójść na SAPU, żeby studiować projektowanie mody.

Zestaw całkiem mocny, prawda?

Do zrealizowania tego potrzebna mi przyzwoicie napisana matura na poziomie podstawowym z matematyki, rozszerzenie z angielskiego i hiszpańskiego.

jakie mam plany na przyszłość

Dzięki @printu za fajne umilenie tego wszystkiego i prezent w postaci osiemnastkowej foto książki. Największą zaletą takich prezentów jest to, że będę je trzymać kolejne 18 lat, i kolejne, i kolejne… I zawsze mogę wrócić to pięknych wspomnień z najbliższymi.

Jeśli szukasz fajnego prezentu, który będzie z obdarowaną osobą do końca życia, jesteś w dobrym miejscu – fotoksiążka jako prezent dla niegoprezent dla niejprezent na osiemnastkę i z innych ważnych momentów w życiu.

Mam dla Ciebie coś jeszcze. Do końca października, kupisz w @Printu fotoksiążkę z 44% rabatem. Wystarczy wpisać kod: modeste. 


Wpis sponsorowany. Powstał przy współpracy z firmą Printu. 


  • Jak miło czytać, że tak młoda osoba ma już tyle planów na przyszłość! Trzymam za nie kciuki i życzę powodzenia 🙂

ZAJRZYJ NA MOJEGO INSTAGRAMA
•••
Copyright by Maja Puente
Design with love by BS ♥