ZOBACZ NAJNOWSZE WPISY Z KATEGORII: LIFESTYLE

ZOBACZ NAJNOWSZE WPISY Z KATEGORII: BIZNES

ZOBACZ NAJNOWSZE WPISY Z KATEGORII: MODA

ZOBACZ NAJNOWSZE WPISY Z KATEGORII: PODRÓŻE

ZOBACZ NAJNOWSZE WPISY Z KATEGORII: SERIE
act like a lady, think like a boss
Lifestyle

Jakie blogi czytałam w 2016?

Jakie blogi czytałam w 2016? Styczeń 27, 20172 komentarze

Na blogach spędzam większość mojego czasu czytając wpisy innych. Wielokrotnie czyjeś doświadczenie i wiedza uratowały mi życie, zainspirowały mnie i poszerzyły mi horyzonty. Gdzie warto spędzać najwięcej czasu?


ZŁOTA TRÓJKA

 

andrzejtucholski.pl

To właśnie dzięki jego wpisom zafascynowała mnie psychologia. Na jego blogu podana jest ładnie, smacznie i prosto. Nauczysz się czerpania z życia garściami, a to bardzo przydatna umiejętność.

paniswojegoczasu.pl

Tutaj z kolei dowiesz się jak to wszystko ułożyć w czasie. Jestem nieogarniętym leniem, któremu wbrew pozorom udało się ogarnąć całkiem sporo. Trochę dzięki sobie, trochę właśnie dzięki Oli, której pozytywna energia motywuje do posiadania (i uzupełniania!) organizerów, planerów i tygodniowych raportów.

kasiagandor.com

Kolejne miejsce w sieci, gdzie nauczysz się inaczej spoglądać na rzeczywistość. Studentka biotechnologii tłumaczy różne biologiczne i chemiczne zjawiska i zależności. Będąc na biol-chemie, chcąc nie chcąc interesuję się tym i z ciekawością czytam nowości. Ale spokojnie, nie musisz w tym siedzieć, żeby zrozumieć i czytać bloga. Wystarczy tylko chcieć poszerzać horyzonty.

 

INNE ULUBIONE MIEJSCA W SIECI

Marta Pisze

Stay Fly

Wyrwane z kontekstu

Styledigger

Pudrowo

 

 

 

ZAJRZYJ NA MOJEGO INSTAGRAMA
•••
Copyright by Maja Puente
Design with love by BS ♥